Výhody spolupráce s Work Partners


Společnost Work Partners, s.r.o. v současné době zaměstnáva více než 200 zaměstnanců a brigádníků. Úspěšné působení společnosti umožnilo získat velké zkušenosti a přehled v nabídce a poptávce firem tak i zaměstnanců. Poptávka našich zaměstnanců se posouvá za hranice České republiky, a to především do Německa.

Na základě profesních možností a poptávky je agentura schopna zabezpečit týmy kvalitních a zodpovědných pracovníků, kteří mají seriozní seriozní zájem o práci v zahraniční.

  • Disponujeme sítí poboček v České republice
  • Zabezpečíme správně vybrané, motivované zaměstnance a jejich průběžné vzdělávání
  • Spravujeme pravidelně aktualizovanou databázi kandidátů, která umožňuje rychle reagovat na požadavky klienta
  • Máme k dispozici stabilní týmy na základě dlouhodobé spolupráce
  • Vybíráme kandidáty s platnými certifikáty a ověřenými referencemi od předchozího zaměstnavatele
  • Pro zvýšení efektivity náboru organizace využívá služby společnosti Work Company, s.r.o., která se podílí na předvýběru zájemců o zaměstnání

Poptávkový formulář

  Refresh Captcha  
 

Responsive Slideshow
Uchazeči

Jednotlivcům i pracovním týmům nabízíme pomoc při hledání práce, a to především z oboru strojírenství, automotiv, elektrotechnika a strojírenství.

Modern Design
Partneři

Rádi vás uvítáme mezi našimi partnery. Jsme seriozni, flexibilní a rychlý partner v oblasti dodávání zaměstnanců na projekt. Mezi našemi službami najdete služby agenturního zaměstnávání, recruitment, outsourcing, zajištění brigádníků pro vaši ptřebu.

Modern Design
Reference

Mezi naše reference patří přední české a zahraniční firmy.

Responsive Layout
Kontaktujte nás

Hledáte-li pracovní uplatnění nebo máte zájem získat kvalitně vybrané pracovníky či celé pracovní skupiny, obraťte se na nás.