Naše společnost

Společnost Work Partners byla založena v roce 2014 s cílem pomoci firmám při vyhledávání nových zaměstnanců. Jednotlivcům nabízíme pomoc při hledání práce formou bezplatné registrace v naší databázi uchazečů o nové zaměstnání a samozřejmě bohatý výběr nabídky práce a to především z oboru strojírenství, automotiv, elektrotechnika a strojírenství. Naše personální agentura působí po celé České republice, zejména pak v krajích jako je Plzeňský, Středočeský, Olomoucký, Jihomoravský a Moravskoslezský kraj. Nabídky práce se však objevují i z dalších krajů.

V roce 2013 byla na území Slovenské republiky založena firma Work Company, s.r.o., která úzce spolupracuje s Work Partners s.r.o. Hlavním úkolem Work Company s.r.o. je nábor a prověření kvalitních pracovních sil ze Slovenské republiky.

Společnost Work Partners, s.r.o. společně s firmou J&K Jobs, s.r.o. v současné době zaměstnávají více než 200 zaměstnanců a brigádníků. Dlouholeté a úspěšné působení společnosti umožnilo získat velké zkušenosti a přehled v nabídce a poptávce firem tak i zaměstnanců. Poptávka našich zaměstnanců se posouvá za hranice České republiky a to především do Německa.

Personální služby jsou realizovány na základě platného povolení Úřadu práce České republiky, ke zprostředkování zaměstnání českých občanů a občanů států EU podle ustanovení zákona č. 435/2004 Sb. o zaměstnanosti.

Responsive Slideshow
Uchazeči

Jednotlivcům i pracovním týmům nabízíme pomoc při hledání práce, a to především z oboru strojírenství, automotiv, elektrotechnika a strojírenství.

Modern Design
Partneři

Rádi vás uvítáme mezi našimi partnery. Jsme seriozni, flexibilní a rychlý partner v oblasti dodávání zaměstnanců na projekt. Mezi našemi službami najdete služby agenturního zaměstnávání, recruitment, outsourcing, zajištění brigádníků pro vaši ptřebu.

Modern Design
Reference

Mezi naše reference patří přední české a zahraniční firmy.

Responsive Layout
Kontaktujte nás

Hledáte-li pracovní uplatnění nebo máte zájem získat kvalitně vybrané pracovníky či celé pracovní skupiny, obraťte se na nás.