TelefonTELEFONNÍ KONTAKT KANCELÁŘ PRAHA - CENTRÁLA: + 420 720 004 624                                            Další kontaky

Máte-li zájem o partnerství s naší společností Work Partners, neváhejte se na nás obrátit pro sjednání osobní schůzky. Využít můžete rovněž Poptávkový formulář.


skoda-pars-nova-img.jpglogo skoda pars nova

Tradiční společnost, která je od roku 2008 součástí společnosti Škoda Transportation a.s., má silné postavení na domácím i zahraničním trhu v oboru dopravní strojírenství. Pro tuto významnou společnost zabývající se výrobou, modernizací a opravami kolejových vozidel hledáme zaměstnance na pozice elektromechanik, montážní dělník, svářběč kovů.

 

logo skoda transportation IIskoda-transportation.jpg

Společnost je přední výrobce vozidel pro městskou a železniční dopravu v Evropě. Tradiční, česká a dynamicky se rozvíjející společnost v oboru dopravního strojírenství se zabývá především výrobou elektrických lokomotiv, nízkopodlažních tramvají, souprav metra a další kolejových vozidel pro tuzemské i zahraniční zákazníky.

Pro tuto společnost hledáme zaměstnance převážně na pozice elektromechanik, svářeč, obráběč kovů a montážní dělník.

 

dako satra IIdako cz

Společnost se zabývá vývojem, výrobou a servisem brzdových systémů pro kolejová vozidla. Jejich výroba, mimo pneumatických, elektrotechnické a hydraulické systémy pro lokomotivy, tramvaje, osobní i nákladní vozy, zahrnuje i strojírenskou výrobu přesných dílů. Pro tuto společnost hledáme pracovníky na pozice svářeč, obráběč kovů, elektromechanik a montážní dělník.

 

Guhring s.r.o.  Guhring s.r.o.

Společnost GÜHRING s.r.o. je součástí koncernu Gühring o.H.G., který je díky své více než stoleté tradici vnímán jako světová jednička v oblasti produkce špičkových řezných nástrojů a upínačů pro průmyslové obrábění. Podívejte se také na stránky naší sesterské společnosti firmy Hollfelder která je výrobcem plátkových nástrojů pro nejnáročnější aplikace.

Špičkové profesionální nástroje pro nejnáročnější úkoly průmyslového obrábění – vrtáky, výstružníky, frézy, frézovací nástroje, závitovací nástroje – od směřují k renomovaným výrobcům automobilového průmyslu, letecké techniky i k výrobcům nástrojů.

Jako jedni z mála v České republice poskytuje komplexní servis řezných nástrojů.

Signum spol s.r.o.  Signum spol s.r.o.  

Společnost SIGNUM se řadí již od roku 1991 k významným českým podnikatelským subjektům s mezinárodní působností. Hlavní aktivity představuje žárové a žárové odstředivé zinkování, výroba ocelových konstrukcí a třívrstvé povlakování ocelových trubek polyetylenem.

 

  Strojírny a stavby Třinec, a.s.  Strojírny a stavby Třinec, a.s.

Strojírny a stavby Třinec, a.s. jsou 100% dceřinou akciovou společností TŘINECKÝCH ŽELEZÁREN a.s. Společnost má dlouholetou tradici a během svého působení na trhu prošla mnoha organizačními změnami. V současné době je společnost zaměřena na zakázkovou strojírenskou výrobu a provádění opravářských a údržbářských činností na výrobních zařízeních TŘINECKÝCH ŽELEZÁREN, a.s. po stránce strojní, elektro a stavební. V oblasti strojírenství se jedná o zakázkovou výrobu technologických celků a svařenců včetně opracování na CNC strojích, volně kované výkovky a výrobu hutních válců pro válcování za tepla. Oblast stavebnictví zajišťuje především průmyslové a občanské stavby na klíč a výstavbu komunikací včetně oprav.

 

Responsive Slideshow
Uchazeči

Jednotlivcům i pracovním týmům nabízíme pomoc při hledání práce, a to především z oboru strojírenství, automotiv, elektrotechnika a strojírenství.

Modern Design
Partneři

Rádi vás uvítáme mezi našimi partnery. Jsme seriozni, flexibilní a rychlý partner v oblasti dodávání zaměstnanců na projekt. Mezi našemi službami najdete služby agenturního zaměstnávání, recruitment, outsourcing, zajištění brigádníků pro vaši ptřebu.

Modern Design
Reference

Mezi naše reference patří přední české a zahraniční firmy.

Responsive Layout
Kontaktujte nás

Hledáte-li pracovní uplatnění nebo máte zájem získat kvalitně vybrané pracovníky či celé pracovní skupiny, obraťte se na nás.