TelefonTELEFONNÍ KONTAKT KANCELÁŘ PRAHA - CENTRÁLA: + 420 720 004 624                                            Další kontaky

Máte-li zájem o partnerství s naší společností Work Partners, neváhejte se na nás obrátit pro sjednání osobní schůzky. Využít můžete rovněž Poptávkový formulář.


skoda-pars-nova-img.jpglogo skoda pars nova

Tradiční společnost, která je od roku 2008 součástí společnosti Škoda Transportation a.s., má silné postavení na domácím i zahraničním trhu v oboru dopravní strojírenství. Pro tuto významnou společnost zabývající se výrobou, modernizací a opravami kolejových vozidel hledáme zaměstnance na pozice elektromechanik, montážní dělník, svářběč kovů.

 

logo skoda transportation IIskoda-transportation.jpg

Společnost je přední výrobce vozidel pro městskou a železniční dopravu v Evropě. Tradiční, česká a dynamicky se rozvíjející společnost v oboru dopravního strojírenství se zabývá především výrobou elektrických lokomotiv, nízkopodlažních tramvají, souprav metra a další kolejových vozidel pro tuzemské i zahraniční zákazníky.

Pro tuto společnost hledáme zaměstnance převážně na pozice elektromechanik, svářeč, obráběč kovů a montážní dělník.

 

hauserhauser vyroba 2019

Společnost je mezinárodní partner pro chladicí techniku s kompletními řešeními orientovanými na zákazníka, optimalizovanými systémovými komponenty a rozsáhlou nabídkou služeb v potravinářském obchodě a průmyslu. Svým zákazníkům po celé Evropě dodává kompletní chladírenská řešení, u kterých klade důraz na nadstandardní kvalitu a optimální efektivitu použitých technologií. Nabízíme příležitosti všem těm, kteří u nás chtějí něčeho dosáhnout. Pro tuto společnost hledáme zaměstnance převážně na pozice zámečník, obsluha CNC strojú, logistik, seřizovač CNC strojú, projektový technik.

prazska strojirenskaprazska strojirenska 2019

Pražská strojírna a. s. je podnik s dlouholetou tradicí strojírenské výroby již od počátku tricátých let 19. století. Hlavním předmětem činnosti je vývoj a výroba kolejových konstrukcí a výhybkových systémů pro tramvajovou dopravu. Kompletní servis výhybkových systémů je doplněn o další komplementy, jako jsou tramvajové výměny s pružnými výměnnými jazyky v různých modifikacích podle požadavků zákazníka, vytápění výměn, odvodnění trati a ostatní strojírenská výroba. Pro tuto společnost hledáme zaměstnance převážně na pozice montážní dělník.

dako satra IIdako cz

Společnost se zabývá vývojem, výrobou a servisem brzdových systémů pro kolejová vozidla. Jejich výroba, mimo pneumatických, elektrotechnické a hydraulické systémy pro lokomotivy, tramvaje, osobní i nákladní vozy, zahrnuje i strojírenskou výrobu přesných dílů. Pro tuto společnost hledáme pracovníky na pozice svářeč, obráběč kovů, elektromechanik a montážní dělník.

 

Guhring s.r.o.  Guhring s.r.o.

Společnost GÜHRING s.r.o. je součástí koncernu Gühring o.H.G., který je díky své více než stoleté tradici vnímán jako světová jednička v oblasti produkce špičkových řezných nástrojů a upínačů pro průmyslové obrábění. Podívejte se také na stránky naší sesterské společnosti firmy Hollfelder která je výrobcem plátkových nástrojů pro nejnáročnější aplikace.

Špičkové profesionální nástroje pro nejnáročnější úkoly průmyslového obrábění – vrtáky, výstružníky, frézy, frézovací nástroje, závitovací nástroje – od směřují k renomovaným výrobcům automobilového průmyslu, letecké techniky i k výrobcům nástrojů.

Jako jedni z mála v České republice poskytuje komplexní servis řezných nástrojů.

Signum spol s.r.o.  Signum spol s.r.o.  

Společnost SIGNUM se řadí již od roku 1991 k významným českým podnikatelským subjektům s mezinárodní působností. Hlavní aktivity představuje žárové a žárové odstředivé zinkování, výroba ocelových konstrukcí a třívrstvé povlakování ocelových trubek polyetylenem.

 

  Strojírny a stavby Třinec, a.s.  Strojírny a stavby Třinec, a.s.

Strojírny a stavby Třinec, a.s. jsou 100% dceřinou akciovou společností TŘINECKÝCH ŽELEZÁREN a.s. Společnost má dlouholetou tradici a během svého působení na trhu prošla mnoha organizačními změnami. V současné době je společnost zaměřena na zakázkovou strojírenskou výrobu a provádění opravářských a údržbářských činností na výrobních zařízeních TŘINECKÝCH ŽELEZÁREN, a.s. po stránce strojní, elektro a stavební. V oblasti strojírenství se jedná o zakázkovou výrobu technologických celků a svařenců včetně opracování na CNC strojích, volně kované výkovky a výrobu hutních válců pro válcování za tepla. Oblast stavebnictví zajišťuje především průmyslové a občanské stavby na klíč a výstavbu komunikací včetně oprav.

 

Responsive Slideshow
Uchazeči

Jednotlivcům i pracovním týmům nabízíme pomoc při hledání práce, a to především z oboru strojírenství, automotiv, elektrotechnika a strojírenství.

Modern Design
Partneři

Rádi vás uvítáme mezi našimi partnery. Jsme seriozni, flexibilní a rychlý partner v oblasti dodávání zaměstnanců na projekt. Mezi našemi službami najdete služby agenturního zaměstnávání, recruitment, outsourcing, zajištění brigádníků pro vaši ptřebu.

Modern Design
Reference

Mezi naše reference patří přední české a zahraniční firmy.

Responsive Layout
Kontaktujte nás

Hledáte-li pracovní uplatnění nebo máte zájem získat kvalitně vybrané pracovníky či celé pracovní skupiny, obraťte se na nás.