Naše společnost

Společnost Work Partners byla založena v roce 2014 s cílem pomoci firmám při vyhledávání nových zaměstnanců. Jednotlivcům nabízíme pomoc při hledání práce formou bezplatné registrace v naší databázi uchazečů o nové zaměstnání a samozřejmě bohatý výběr nabídky práce a to především z oboru strojírenství, automotiv, elektrotechnika a strojírenství. Naše personální agentura působí po celé České republice, zejména pak v krajích jako je Plzeňský, Středočeský, Olomoucký, Jihomoravský a Moravskoslezský kraj. Nabídky práce se však objevují i z dalších krajů.

V roce 2013 byla na území Slovenské republiky založena firma Work Company, s.r.o., která úzce spolupracuje s Work Partners s.r.o. Hlavním úkolem Work Company s.r.o. je nábor a prověření kvalitních pracovních sil ze Slovenské republiky.

Společnost Work Partners, s.r.o. společně s firmou J&K Jobs, s.r.o. v současné době zaměstnávají více než 200 zaměstnanců a brigádníků. Dlouholeté a úspěšné působení společnosti umožnilo získat velké zkušenosti a přehled v nabídce a poptávce firem tak i zaměstnanců. Poptávka našich zaměstnanců se posouvá za hranice České republiky a to především do Německa.

Personální služby jsou realizovány na základě platného povolení Úřadu práce České republiky, ke zprostředkování zaměstnání českých občanů a občanů států EU podle ustanovení zákona č. 435/2004 Sb. o zaměstnanosti.