Informace o pozici
Soustružník na klasice - Třemošnice okres Chrudim, Pardubický kraj
Work Partners, s.r.o. Chrudim 1421 dní
Přehled
Typ pracovního místa: Plný úvazek
Kategorie: Soustružník
Podkategorie: klasika; NC
Směny: Třísměnný provoz
Publikováno: 02-07-2015
Možný nástup: Ihned
Hodinová sazba: 140 - 160 KČ v čistém (plus ubytování)
Požadavky
Minimální vzdělání: Základní vzdělání
Titul:
Minimální zkušenosti: 3 roky
Pracovní povolení:
Stav úlohy
Počátek zveřejnění: 31-05-2018
Počet pozic: 1
Konec zveřejnění: 31-05-2019
Share on Google+ Linkedid Twitter Share on facebook
Lokalita
Chrudim
Popis
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
Úkolem soustružníka je obrábět rotační součásti, čtení a používání technických výkresů a dalších podkladů - určování podmínek obrábění, tj. především volba otáček, nástrojů a materiálů - upínání obrobků a nástrojů - seřizování obráběcích strojů - obrábění rotačních součástí nejrůznějších tvarů i povrchů na předepsané rozměry, přesnost i jakost povrchu. - strojní řezání závitů - ošetřování a údržba obráběcích strojů a nástrojů.

Práce na směny (máme třísměnný 6 - 14 h; 14 - 22 h; 22 -6 h) pro NC a dvousměnný pro další pozice.

Jiné výhody
ubytování,možnost záloh
Kvalifikace

Předpokladem pro úspěšný výkon povolání je vyučení, technické myšlení, přesnost, soustředěnost, prostorová představivost, rychlost reakce. Nevhodné pro občany s těžkými vadami pohybového ústrojí a pohybové koordinace, vadami zraku, závažným onemocněním srdce a plic, alergií na prach, mazadla, oleje, epilepsií a jinými záchvatovými stavy, rozsáhlými křečovými žilami nebo recidivujícími záněty žil dolních končetin, těžší sluchovou a zrakovou vadou

Preferované zkušenosti
Facebookové komentáře

Responsive Slideshow
Uchazeči

Jednotlivcům i pracovním týmům nabízíme pomoc při hledání práce, a to především z oboru strojírenství, automotiv, elektrotechnika a strojírenství.

Modern Design
Partneři

Rádi vás uvítáme mezi našimi partnery. Jsme seriozni, flexibilní a rychlý partner v oblasti dodávání zaměstnanců na projekt. Mezi našemi službami najdete služby agenturního zaměstnávání, recruitment, outsourcing, zajištění brigádníků pro vaši ptřebu.

Reference

Mezi naše reference patří přední české a zahraniční firmy.

Responsive Layout
Kontaktujte nás

Hledáte-li pracovní uplatnění nebo máte zájem získat kvalitně vybrané pracovníky či celé pracovní skupiny, obraťte se na nás.